Movies
Ratings
28
Sisters on the RoadRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.0- Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 1.5
- Action BoysRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Vincent Wants to SeaRated ★ 3.0
One on OneRated ★ 3.0- UlyssesRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Dolphin: Story of a DreamerRated ★ 2.5
My Lucky StarsRated ★ 3.0
That Thing You Do!Rated ★ 2.5
Belle & SebastianRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5- The TerroristRated ★ 3.5
- 1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.0