Series
Ratings
38- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Dear HeavenRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5