Series
Ratings
104
Scarlet HeartRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5