Series
Ratings
285- Dear XRated ★ 2.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- Queen MantisRated ★ 2.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 2.5- Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0