Series
Ratings
40
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
BonesRated ★ 3.5- Margot vs LilyRated ★ 3.0

The HeirsRated ★ 3.0- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0