Series
Ratings
54
Sense8Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 0.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- QueenmakerRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- The OARated ★ 3.5
My Love PatzziRated ★ 4.5- 신계숙의 맛터사이클 다이어리Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Oats StudiosRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
- My NameRated ★ 2.0
- Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- It's a SinRated ★ 2.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5