Series
Ratings
22
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0