Series
Ratings
162- The Art of SarahRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 3.5