Titles you rated
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5- The King of PigsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5- Lovely RunnerRated ★ 3.0