Series
Ratings
172
PapaRated ★ 3.5- Hong Gil-dongRated ★ 3.5
Did We Really Love?Rated ★ 4.0- PubertyRated ★ 3.5
- General HospitalRated ★ 3.5
- Little Girl KRated ★ 2.5
- One of A PairRated ★ 3.0
- Sons and DaughtersRated ★ 3.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
- LA ArirangRated ★ 3.0
- Love in Your BosomRated ★ 3.5
- SeoulmoonRated ★ 3.5
You and IRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 4.5
- JealousyRated ★ 3.5
Yellow BootsRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0- The Superman AgeRated ★ 4.0
Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
Star in My HeartRated ★ 4.0