Series
Ratings
117
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
One Warm WordRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.0
Loving YouRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.5
BossRated ★ 3.5
IslandRated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 2.5
City HallRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0- Nonstop 1Rated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 0.5