Series
Ratings
378
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Fairy TailRated ★ 2.5
Magic Knight RayearthRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Tales of the BizarreRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.5
- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.0
BonesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 0.5
Interviews with Monster GirlsRated ★ 0.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 0.5
Dragon ZakuraRated ★ 2.0
Ashita no NadjaRated ★ 4.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 4.5
Lovely ComplexRated ★ 2.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.0