Movies
Ratings
78
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0- Small Town RivalsRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Smokin' AcesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Shanghai NoonRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0