Movies
Ratings
476
The Stepford WivesRated ★ 4.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.0
Almost LoveRated ★ 1.0
SnatchRated ★ 3.0- All for LoveRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5- Two CopsRated ★ 3.5
Young AdamRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0- Over My Dead BodyRated ★ 2.5
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5