Series
Ratings
92
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 2.5
86Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
- Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.5
To Your EternityRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
ワンピース エピソード オブ 空島Rated ★ 3.0- Space Between: SunshowersRated ★ 2.5