Series
Ratings
16- One Day OffRated ★ 5.0
- It's a SinRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
HumansRated ★ 5.0- The MusketeersRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0