Movies
Ratings
27
Five Feet ApartRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0- The Story of LukeRated ★ 2.5
- The Human ScaleRated ★ 2.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.5- Beyond BeyondRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0- Delhi SafariRated ★ 2.5
The Nut JobRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0- Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.5