Series
Ratings
131
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tower of GodRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
BTOOOM!Rated ★ 3.5
DororoRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Death ParadeRated ★ 3.0
Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.5
Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 2.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.5
BeybladeRated ★ 3.0
From the New WorldRated ★ 2.5