Titles you rated
- Samurai GourmetRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- The 8 ShowRated ★ 1.5
Our BluesRated ★ 5.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
- My NameRated ★ 3.5
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5