Series
Ratings
18
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 2.0
DEATH NOTERated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0