Titles you rated
OrangeRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Shy BossRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0- Lily FeverRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 5.0- Middle School Student ARated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0