Series
Ratings
32
Madö King GranzörtRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0