Series
Ratings
34- AdolescenceRated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0- Next in FashionRated ★ 4.0
- Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
- Marry My HusbandRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- 어른 김장하Rated ★ 3.5
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0