Series
Ratings
30
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5