Series
Ratings
1135
Food FightRated ★ 3.5- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 3.5
- Sukeban DekaRated ★ 3.0
MIMAN CITYRated ★ 3.0- RebootRated ★ 4.0
- Trigun StargazeRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 3.5- High School! KimengumiRated ★ 2.0
- Tsui no HitoRated ★ 3.5
- Masked NINJA AkakageRated ★ 2.5
- CUT. Henshusareta SekaiRated ★ 2.5
- Oretachi Bad BarbersRated ★ 2.5
- Ramune MonkeyRated ★ 4.0
- Unification of Japan: Tokyo EditionRated ★ 3.0
- There's No Mistake, He's My HusbandRated ★ 3.5
유한클럽Rated ★ 3.0- The Ransom is KidnappingRated ★ 3.5
- Professional Hoken Chosain Amane RenRated ★ 2.5
- We Are Worse at Love Than PandasRated ★ 3.5
Banned from Broadcast 2: The Cursed Large FamilyRated ★ 3.5