Series
Ratings
27
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Black ScandalRated ★ 2.0
Weakest BeastRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.0
Odd Family 11Rated ★ 5.0
SetoUtsumiRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0- Sumu SumuRated ★ 5.0
漫画みたいにいかない。Rated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
あさが来たRated ★ 3.5
Code Blue Season 3Rated ★ 4.5