Series
Ratings
53
AnoneRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Churasan Season 1Rated ★ 4.5
あさが来たRated ★ 5.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
優しい時間Rated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
マッサンRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
ごちそうさんっていわしたい!Rated ★ 5.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Densha otokoRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
정의의 아군Rated ★ 4.5
The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Operation Love SpecialsRated ★ 4.0