Series
Ratings
381- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.5
- Doctor Who Season 2Rated ★ 4.5
- Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 4.0
- Doctor Who Season 1Rated ★ 4.5
- Doctor Who Season 13Rated ★ 3.5
- The Mandalorian Season 4Rated ★ 4.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.0
Star Wars RebelsRated ★ 4.5- Upload Season 3Rated ★ 4.5
Star Wars RebelsRated ★ 4.5- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
- Invincible Season 3Rated ★ 4.5
- What If...? Season 3Rated ★ 4.5
- Invincible Season 2Rated ★ 4.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5