Series
Ratings
202
Food Wars!Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 4.0
Outbreak CompanyRated ★ 4.0
GosickRated ★ 2.5
REBORN!Rated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.0
Alchemical WeaponsRated ★ 3.5
One Piece Season 7: Escape! The Marine Fortress & The Foxy Pirate CrewRated ★ 2.5
Heaven's Lost PropertyRated ★ 2.5
GUN X SWORDRated ★ 3.0
IS<インフィニット・ストラトス>2 OVA ワールド・パージ編Rated ★ 2.5
IS <Infinite Stratos> 2Rated ★ 2.5
セキレイ ~Pure Engagement~Rated ★ 3.5
IS <インフィニット・ストラトス> アンコール“恋に焦がれる六重奏”Rated ★ 2.5
IS <Infinite Stratos>Rated ★ 2.5
セキレイRated ★ 3.5
喰霊-零-Rated ★ 3.5