Series
Ratings
127- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 3Rated ★ 3.0
Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 2Rated ★ 3.5
Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 3.5- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 5.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.5- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Heike StoryRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Akebi's Sailor UniformRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 1.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.5