Titles you rated
- My DaemonRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.0- The Sandman Season 1Rated ★ 0.5
- War of the WorldsRated ★ 3.5
- War of the WorldsRated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0- Mrs. AmericaRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5