Series
Ratings
97- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 리얼 연애실험실 독사과Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Ms. MarvelRated ★ 2.0