Series
Ratings
193- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Singles' InfernoRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- 끝사랑Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 3.5- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5- King the LandRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5