Series
Ratings
18
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5- DokurogekiRated ★ 3.0
- DokurogekiRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0