Series
Ratings
37- The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0- To. JennyRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5