Series
Ratings
112
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 3.5
TAKE FIVERated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 4.5
The Funny Chef of South PolarRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.0
Yuru Camp△Rated ★ 3.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
Wise and FoolishRated ★ 3.0