Titles you rated
- The Four SeasonsRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
- One DayRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0
- Flack Season 2Rated ★ 4.0
- FlackRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0- Emily in ParisRated ★ 3.0