Series
Ratings
94
High KickRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 1.5- Tears in the AmazonRated ★ 2.0
Animal BabiesRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
The Young PopeRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- One Day at a TimeRated ★ 4.0
- One Day at a TimeRated ★ 4.0
- One Day at a TimeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0