Series
Ratings
56
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
RobberRated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Honest LivingRated ★ 4.0
Super RookieRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 3.5
My Love PatzziRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
IslandRated ★ 1.5
Spring DayRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 4.0
Loving YouRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 5.0