Series
Ratings
69
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 3.5

Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5