Series
Ratings
61
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- MaidRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0- 13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0