Series
Ratings
40
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5