Series
Ratings
148- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5- My Little TelevisionRated ★ 3.0
- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5- Nonstop 1Rated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5