Series
Ratings
28- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0- 1899Rated ★ 0.5
- WayneRated ★ 3.0
- The English GameRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The SerpentRated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The WatcherRated ★ 3.0
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 2.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5