Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 3.5
Land and FreedomRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.5
Put Your Soul on Your Hand and WalkRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 2.5- Don't Let the SunRated ★ 2.0
- FranzRated ★ 4.0
- Another BirthRated ★ 3.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 3.5- IncantationRated ★ 3.0
- The King of KingsRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0