Titles you rated

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.5- Over the RainbowRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 3.5
Doctor KkaengRated ★ 4.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5