Titles you rated
- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Head Over HeelsRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 4.5
- S LineRated ★ 2.5
- The Great Escape 2Rated ★ 4.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
- Too MuchRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 하트페어링Rated ★ 3.0

ToGetHerRated ★ 1.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0