Series
Ratings
23- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5