Movies
Ratings
245
The CatRated ★ 1.5
CrossingRated ★ 4.0- Girl by GirlRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Child's Play 2Rated ★ 1.5
CommitmentRated ★ 1.5
RinguRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
BabeRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5