Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The Interest of LoveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0